Domy szkieletowe – Śląsk

Firma DrewHome to uznany producent domów szkieletowych, energooszczędnych i ekologicznych, działający przede wszystkim na obszarze Śląska. Konstrukcje, które Państwu proponujemy, są niesłychanie popularne w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Szwecji oraz w wielu innych krajach na świecie. Ich główną zaletą jest niezwykle szybki czas budowy, który trwa zaledwie kilka miesięcy – podczas gdy stawianie domów murowanych zajmuje lata. Jednocześnie dom szkieletowy to optymalny koszt budowy, ograniczenie emisji CO2 oraz niskie koszty eksploatacji budynku. Nasza oferta to propozycja dla mieszkańców miast takich jak: Bielsko-Biała, Żywiec, Katowice oraz okolice. Cały Śląsk może już dziś cieszyć się ekologicznymi, nowoczesnymi i funkcjonalnymi domami.

W zależności od indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klienta, domy kanadyjskie wykonujemy w różnym stopniu zaawansowania (stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, wykończenie w standardzie pod klucz). Są to zarówno budynki parterowe, jak i piętrowe, posiadające podpiwniczenie lub poddasze użytkowe. Do każdego domu kanadyjskiego możemy także zaprojektować wiatę bądź garaż wolnostojący. W naszej pracy cenimy sobie przede wszystkim to, że każda nasza realizacja jest inna od poprzednich – stawiamy na unikatowe, indywidualne rozwiązania.

Głównym terenem działalności naszej firmy jest Śląsk. Domy szkieletowe budujemy w szczególności na obszarze takich miast, jak: Katowice, Żywiec oraz Bielsko-Biała.