Drewhome – producent domów szkieletowych

O nas:

Historia firmy Drewhome Sp. z o.o., uznanego dzisiaj producenta domów szkieletowych, sięga 2007 roku, kiedy to jeden z jej założycieli rozpoczął pracę w jednej z najlepszych firm w Polsce budujących obiekty w tej technologii, pracując na stanowisku menedżera zarządzającego. Drugim założycielem firmy jest inżynier Środowiska i Czystych Technologii w Energetyce Wydziału Energetyki Politechniki Śląskiej a z wieloletniego doświadczenia menedżer bogatym doświadczeniem w obszarach sprzedaży i obsługi klienta.

wir2015

Od nas:

„…W swojej karierze zawodowej nadzorowałem budowy ponad 100 domów w technologii szkieletowej. W trakcie pierwszych miesięcy pracowałem na budowie razem z pracownikami, aby poznać wszystko od podstaw. Po okresie przygotowawczym zacząłem zarządzać 20 pracownikami. Równocześnie prowadziłem 2 lub 3 inwestycje. Moim zadaniem jest dbanie, aby materiały budowlane były dostarczane na czas; aby podwykonawcy, tacy jak elektryk czy hydraulik, pojawili się na budowie w odpowiednim momencie, tak aby prace posuwały się zgodnie z planem, do moich zadanie było również dbanie o kontakt z klientem na każdym etapie budowy i projektowania.

Przez okres 7 lat nauczyłem się wszystkiego, co jest związane z budownictwem szkieletowym. Okres ten pozwolił mi dojść do perfekcji pod względem wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. W tym czasie byłem słuchaczem wielu seminariów prowadzonych między innymi przez pana Wojciecha Nitkę – prezesa Stowarzyszenia Dom Drewniany. Prowadziłem wiele akcji promujących budownictwo szkieletowe w Polsce, uczestniczyłem w wielu targach budowlanych, przygotowywałem prezentacje na temat budownictwa dla szkół średnich, uczelni wyższych. Jestem współautorem 2 obszernych publikacji na temat budownictwa szkieletowego. Budownictwo szkieletowe jest moją życiową pasją. Jest to najlepsza technologia budowy domów, jaka została wymyślona przez człowieka. Jako producent, dokładam wszelkich starań, aby budowane przez naszą firmę domy szkieletowe, oprócz KONKURENCYJNEJ CENY, cechowała NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, a zadowolenie klienta zawsze było, zarówno dla mnie, jak i moich współpracowników celem nadrzędnym…„

Robert Drobny
współwłaściciel

„W trakcie studiów, a następnie w trakcie pracy zawodowej, w czasie nieustannego poszukiwania inspiracji, zawsze pasjonowały mnie ekonomiczne i ekologiczne, a jednocześnie wygodne rozwiązania w każdym obszarze naszego życia. Kiedy poznałem szkieletową technologię w trakcie budowy własnego domu, szybko dotarło do mnie, iż łączy ona w sobie wszystkie wymienione wyżej cechy. Szczerze mówiąc do dnia dzisiejszego nie rozumiem powodu, dla którego człowiek zaczął murować…

Jako producent domów szkieletowych dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie stosowane przez nas rozwiązania techniczne i technologiczne, które cechuje trwałość, miały na celu ochronę środowiska i niosły ze sobą wymierne korzyści ekonomiczne. Zarówno ochrona środowiska naturalnego jak i ograniczenie zużycia energii jest ważne dla nas i naszych pokoleń. Dzięki naszym energooszczędnym konstrukcjom można połączyć ze sobą oszczędność i ekologię.

Jako menedżer z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu najwyższych standardów obsługi klienta, w badaniu i odpowiedzi na jego prawdziwe potrzeby, chcę zaoferować Państwu taki serwis, jakiego oczekujecie, w najlepszej dostępnej na rynku cenie. Oferuję Państwu doradztwo i pomoc na każdym etapie inwestycji łącznie z projektowaniem oraz finansowaniem. Zapewniam, iż cały proces budowy domu będzie przebiegał w przyjemnej atmosferze. Każda oferta, każde rozwiązanie, jakie przygotujemy, będzie jak najlepiej dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Misją naszej firmy, jako producenta domów szkieletowych, jest spełnianie marzeń… Marzeń o domu, który będzie solidny, tani w eksploatacji i ekologiczny , którego zakup nie będzie wiązał się z zaciągnięciem dużego kredytu.

Jeśli Twoje marzenia o Własnym Domu odbiegają od naszej koncepcji, POWINIENEŚ OPUŚCIĆ TĄ STRONĘ i NIE CZYTAĆ JEJ ZAWARTOŚCI…”

Wojciech Zapalski
współwłaściciel