Sama konstrukcja

Oferta skierowana jest dla klientów dysponujących umiejętnościami związanymi z wykonaniem budynku w technologii szkieletowej. My wykonujemy konstrukcję zgodnie najwyższymi wymaganiami technicznymi i montażowymi, poszycie budynku wraz pokryciem odpowiednimi foliami. W ramach współpracy z DrewHome klient otrzymuje fachowe doradztwo na cały okres trwania budowy. Po wykonaniu kolejnych etapów Państwa samodzielnej pracy, nasz fachowiec przyjedzie na budowę aby wychwycić ewentualne błędy i powie, jak je wyeliminować.

* * *

OFERTA CENOWA NA WYKONANIE BUDYNKU MIESZKALNEGO:

/ wykonanie samej konstrukcji /

 

Zakres prac – wykonanie budynku:

1. Wykonanie konstrukcji domu szkieletowego (ściany zewnętrzne, ściany wewnętrzne, strop, konstrukcja dachu) wykonana z drewna świerkowego suszonego komorowo, czterostronnie struganego ( klasy C 24, posiadającego znak bezpieczeństwa CE ) o wymiarach zgodnych z najwyższymi wymogami dla technologii lekkiego szkieletu drewnianego.

2. Wykończenie budynku na zewnątrz:

  • zamontowanie podłogi na poddaszu z płyty OSB3 (MFP) gr. 22 mm,
  • zamontowanie poszycia zewnętrznego z płyt OSB3 (MFP), gr.12 mm,
  • położenie folii zewnętrznej (tzw. wiatroizolacji) i dachowej.

W cenie zawarte jest również:

  • dojazd i zakwaterowanie pracowników,
  • zakup i transport materiałów na teren budowy,
  • projekt zgodnie z Państwa wytycznymi.

Cena brutto: od 690 zł/m2 po powierzchni podłóg

Czas wykonania budynku: do 2 tygodni.

Prezentowana wyżej cena jest wartością orientacyjną (dla budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym o powierzchni wewnętrznej powyżej 150 m2). Dokonujemy indywidualnych wycen projektów, dlatego koszty podane za m2 mogą odbiegać od tych, które wymieniamy na naszej stronie.