Stan surowy zamknięty

Jest to rozwiązanie idealne dla osób dysponujących umiejętnościami z zakresu prac wykończeniowych wewnątrz budynku oraz sporą ilością wolnego czasu. My wykańczamy dom na zewnątrz (tynk w kolorze białym lub deska elewacyjna) wraz z montażem stolarki drzwiowej i okiennej jest również wykonany dach z rynnami. Taki dom jest w pełni zabezpieczony przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Wewnątrz budynek jest niewykończony, tzn. rozpoczynamy wykończenie od montażu instalacji, następnie układamy wełnę między słupkami. Po samodzielnym wykonaniu kolejnych etapów pracy, nasz fachowiec przyjedzie na budowę aby wychwycić ewentualne błędy i powie, jak je wyeliminować.

* * *

OFERTA CENOWA NA WYKONANIE BUDYNKU MIESZKALNEGO:

 / STAN SUROWY ZAMKNIĘTY /

 

Zakres prac – wykonanie budynku:

1. Wykonanie konstrukcji domu szkieletowego (ściany zewnętrzne, ściany wewnętrzne, strop, konstrukcja dachu) wykonana z drewna świerkowego suszonego komorowo, czterostronnie struganego ( klasy C 24, posiadającego znak bezpieczeństwa CE ) o wymiarach zgodnych z najwyższymi wymogami dla technologii lekkiego szkieletu drewnianego.

2. Wykończenie budynku na zewnątrz:

  • wykonanie pokrycia dachowego (standard: blacha dachówkowa z obróbkami i rynnami PCV), (na życzenie klienta możemy zastosować inne pokrycie dachowe)
  • wykonanie kominów systemowych i ich wykończenie nad dachem tynkiem mozaikowym w kolorze zbliżonym do koloru dachu,
  • zamontowanie poszycia zewnętrznego wykonanego z płyt OSB3 (MFP), gr.12 mm,
  • położenie folii na zewnętrznych ścianach budynku (tzw. wiatroizolacja),
  • montaż elementów drewnianych na zewnątrz tzw. podbitek,
  • zamontowanie stolarki otworowej zewnętrznej (okna w kolorze o profilach 5 komorowych, dwuszybowe),
  • zamontowanie drzwi zewnętrznych,
  • położenie tynku mineralnego na wełnie fasadowej gr. 50 mm. (możliwość zastosowania wełny fasadowej 100 mm oraz 150 mm za dodatkową opłatą)

W cenie zawarte jest również:
– dojazd i zakwaterowanie pracowników,
– zakup i transport materiałów na teren budowy,
– projekt zgodnie z Państwa wytycznymi.

Cena brutto: od 1290 zł/m2 po powierzchni podłóg.

Czas wykonania budynku: do 1-go miesiąca

Prezentowana wyżej cena jest wartością orientacyjną (dla budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym o powierzchni wewnętrznej powyżej 150 m2). Dokonujemy indywidualnych wycen projektów, dlatego koszty podane za m2 mogą odbiegać od tych, które wymieniamy na naszej stronie.